25.07.2023

YAZ KUR'AN KURSLARI ZİYARETLERİ

YAZ KUR'AN KURSLARI ZİYARETLERİ
 
İlçe Müftümüz Sinan ERAVCI, 05.07.2023 tarihinde Karadonlu (Karacaören) Kur’an Kursu, Karadonlu Cami, Gölbaşı Camii, Birtatlı Camii, Çarşı Camii ve Ayşe Hatun Yaz Kur’an Kurslarını, 12.07.2023 tarihinde, Ağaççamı Köyü Merkez Camii Yaz Kur'an Kursu, Derinöz Köyü Kamburlar,Köseler ve Tekkeşinler Mahalleleri Camii Yaz Kur’an Kurslarını, 20.07.2023 tarihinde, Kayı Köyü Cami, Erenler Köyü Merkez Cami, Cevizli Köyü Körpaşalar ve Ömerler Mahalleleri ve Şaphane Köyü Camii Yaz Kur’an Kurslarını ziyaret etti.
Devam etmekte olan Yaz Kur'an Kursu eğitimi hakkında Din Görevlilerinden bilgi alan İlçe Müftüsü ERAVCI, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerle sohbet ederek derslerinde başarılar dileyip İkramlarda bulundu.
Yaz Kur'an kurslarının çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için bir fırsat dönemi olduğunu tüm anne-babalara hatırlatıyor ve tüm çocuklarımızı kurslarımıza bekliyoruz.
Ayrıca Çocuklarımızın Yaz Kur'an kurslarına rağbetini artırıp teşvik etmek için Yaz Kur'an Kursunun son haftasında "Yaz Kur’an Kursları Ödüllü Bilgi Yarışması" düzenlenecektir.