11.08.2022

ÇORUM’DA TDV YURTLARI

TÜRKİYE DİYANET VAKFI YURTLAR VE SOSYAL TESİSLER İKTİSADİ İŞLETMESİ

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV); gençlerin geleceğe hazırlanması amacıyla yükseköğrenim kız ve erkek öğrencilerine hizmet vermektedir.

Ülkemizin 29 ilinde 36’sı kız 16’sı erkek olmak üzere toplamda 52 TDV yurdu bulunmaktadır. Yurtlar, toplamda 10345 öğrenci kapasitesine sahiptir.

Yurtlarda öğrencilere güvenilir ve kaliteli bir ortam, 7/24 internet hizmeti, sağlıklı ve lezzetli yemek menüleri, kolay ödeme seçenekleri ile huzurlu bir ortam sunulmaktadır.

Yurtlarda öğrenim gören öğrencilerin; ilmi, fikri, sosyal, bedensel ve sanatsal gelişimlerini desteklemek amacıyla; kurs ve atölye çalışmaları, manevi programlar, sportif faaliyetler, geziler ve kamplar düzenlenmektedir.

ÇORUM’DA TDV YURTLARI

TDV Yurtları 2018 yılından beri Çorum’da hizmet vermektedir. Kız ve Erkek öğrenci yurtları kurucu değerler olan güven ve emniyetin gölgesinde, insan merkezli yönetim anlayışı ile Hitit Üniversitesi öğrencilerini heyecanla beklemektedir.

2022-2023 eğitim-öğretim yılı için yurt kayıtları başlamıştır.

Diyanet personelleri, Vakıf personelleri, işletme ve iştiraklerinde çalışanların çocuklarına TDV yurtlarına kayıt yaptırmaları halinde personel indirimi uygulanmaktadır.

Ayrıca kardeş indirimi ve peşin ödeme indirimleri de mevcuttur.

Başvuru ve detaylı bilgi için www.tdvyurt.com.tr adresinden veya

TDV Çorum Kaleli Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu için 0553 794 96 13

TDV Çorum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu için 0549 839 69 60

nolu telefonlardan yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

Soru ve talepleri info@tdvyurt.com.tr adresinden yurt yönetimine iletebilirsiniz.