T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Çorum Müftülüğü

19.09.2021

"TDV ÇORUM ŞUBESİ, YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR."

Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi, Merkez Azapahmet sokakta eski Müftülük olarak bilinen Azapahmet Camii üstünde bulunan 2 katlı yeni yerinde vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Uzun yıllardır Çorum’da dini ve hayri hizmetlerde bulunan TDV Çorum Şubesi, yeni ve ferah mekanıyla, içerisinde bulunan Türkiye Diyanet Vakfı Bağış Bürosu, Çorum İl Müftülüğü Aile Dini Rehberlik Bürosu(ADRB) ve Hac Umre Bürosuyla vatandaşların ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap vermeye çalışıyor.

TDV Çorum Şubesinin yeni hizmet binasının merkezde, halkın tanıdığı eski müftülüğün yerinde olmasının vatandaşla vakfı buluşturma anlamında önemli olduğunu ifade eden İl Müftümüz ve TDV Çorum Şubesi Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Biçer, “İnşallah Vakıf Şubemiz bu binada da güzel hizmetler yapmaya devam eder. Sizlerin desteğiyle birlikte Çorum’un sorunlarını çözmeye ve vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu noktalarda organizasyonlar yapmaya devam eder. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.