T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Çorum Müftülüğü

06.08.2021

Personelimiz

ADI SOYADI

ÜNVANI

DAHİLİ NO

ŞUBE MÜDÜRLERİ

Abdulmuttalip Tatlılıoğlu

Hac Ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü

128

Hacı Osman Turan

İdari Ve Mali İşler Şube Müdürü

129

Sani Soytürk

Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürü

133

Servet Türkoğlu

Personel Hizmetleri Şube Müdürü

131

VAİZLER

1- Mehmet Sami Karabüber

Cezaevi Vaizi

123

2- Mustafa Uzun

Cezaevi Vaizi

3- Fatih Akman Vaiz

4- Faruk Özdemir

Vaiz

5- Kemal Demirden

Vaiz

6- Emrullah Karaer Vaiz

7- Salih Caz

Vaiz

8- Ramazan Şen

Vaiz (Yurtdışında)

9- Aysel İç

Vaiz

190

10- Fatma Nur Erdem

Vaiz

11- Lütfiye Hacıismailoğlu

Vaiz

12- Necla Yılmaz

Vaiz

13- Nesibe Çınar Çolak

Vaiz

14- Esra İşcen

Vaiz(ADRB)

15- Gülay Kunduracı

Vaiz(ADRB)

MURAKIPLAR

1- Arif Fidan

Murakıp

125

2- Yusuf Şahin

Murakıp

3- Merve Zeynep Aykaç

Murakıp

148

EĞİTİM UZMANLARI

1-Rahmi Güccan

Eğitim Uzmanı

124

2-Saliha Güher Çeker

Eğitim Uzmanı

116

DİN HİZMETLERİ UZMANLARI

1-Osman Ateş

Din Hizmetleri Uzmanı

116

2-Behçet Özer

Din Hizmetleri Uzmanı

3-Ferat Kazan

Din Hizmetleri Uzmanı

4-Harun Hakan Efe

Din Hizmetleri Uzmanı

SANTRAL

Emrah Özsağlam

Hizmetli

0 / 111

EVRAK KAYIT

Zeki Yavuzer

V.H.K.İ.

115

HAC VE UMRE HİZMETLERİ BÜROSU

1- Münhal Şef 118

2- Adnan Ölçer

V.H.K.İ.

118

SEKRETERLİK

Hamza Kolsuz

V.H.K.İ.

121 / 122

DİN HİZMETLERİ KISIM ŞEFLİĞİ

1- Mücahid Kuzu

Din Hizmetleri Uzmanı

150

2- Murat Şahan

V.H.K.İ.

151

3- Hasan Demir

V.H.K.İ.

152

4- Ahmet Bilgin

V.H.K.İ.

154

5- Abdurrahman Kazancı

Memur

153

6- Leyla Aslantaş

Memur

155

İDARİ VE MALİ İŞLER KISIM ŞEFLİĞİ

1- Ahmet Arıcı

Şef

140

2- İlhan Ekmekci

V.H.K.İ.

141

3- Faruk Duran

V.H.K.İ.

142

4- Basri Kaya

V.H.K.İ.

143

5- Fazlı Yılmaz

V.H.K.İ.

144

6- Ekrem Bozdağ

Memur

145

PERSONEL İŞLERİ KISIM ŞEFLİĞİ

1- Rüştü Alptekin

Şef

166

2- Mehmet Ceylan

V.H.K.İ.

165

3- Orhan Eker

V.H.K.İ.

163

4- Yaşar Demirer

V.H.K.İ.

161

5- Tuygun Hoşnut

V.H.K.İ.

160

6- İrfan Değirmenci

V.H.K.İ.

162

7- Nesrin Erdoğan

Memur

162

8- Hasan Doğanbaz

Memur

164

TEKNİK HİZMETLER SINIFI

1- Hakkı Özkaya

Tekniker

167

2- Adnan Ölçer Görevlendirme 167

ŞOFÖRLER

1- Ahmet Çınar

Şoför

135

2- Memduh Uysal

Şoför

3- Şerafettin Zor

Şoför

4- Mustafa Afşar

Şoför (Görevlendirme)

YARDIMCI HİZMETLER SINIFI

1- Hüseyin Özekici

Hizmetli

119

2- Dursun Toklu

Hizmetli

3- Recep Akyüz

Hizmetli

4- Bekir Bolat Hizmetli
5- Hakan Ungever Hizmetli
6- Şükrü Uzuner Hizmetli

7- Mesut Sayın

Kaloriferci

GÜVENLİK BİRİMİ

1- Zeki Esen

Bekçi

112

2- Abdulkerim Aydoğdu Güvenlik Görevlisi  
3- Yasin Kolsuz Güvenlik Görevlisi  

4- Yasin Yamur

Güvenlik Görevlisi

 

TÜRKİYE DİYANET VAKFI

1- Ramazan Tarık Gökçe

Sorumlu Yönetici

114

2- Ahmet Emin Kaplan

Müftülük Mescidi İ.H. (Görevlendirme)